Опис Газонокосарка електрична Bosch EasyRotak 32-205 (06008A6300)
Bosch EasyRotak 32-205 - компактна і легка електрична газонокосарка для домашнього використання. Прекрасно підходить для косіння невеликих газонів біля будинку чи садів. Завдяки енергоефективному двигуну потужністю 1300 Вт косарка легко справляється із косінням трави на пощі до 300 кв.м.
Конструктивні особливості:
- Енергоефективний двигун забезпечує потужне косіння
- Ручка забезпечує зручне перенесення полегшеного агрегату
- Чисті крайки забезпечуються чистим різанням по краях і біля стін
- Складані ручки для зберігання в обмеженому просторі
Комплект поставки:
- Газонокосарка електрична Bosch EasyRotak 32-205
- Травозбірник
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики Газонокосарка електрична Bosch EasyRotak 32-205 (06008A6300)
| Габарити | 1170x360x910 мм |
| Матеріал | полімер |
| Потужність | 1200 Вт |
| Тип | Газонокосарка |
| Вага | 6.8 кг |
| Клас | Побутовий |
| Макс. ширина захвату | 32 см |
| Об`єм травозбірника | 31.0 л |
| Матеріал баку | Пластик (жорсткий) |
| Висота стрижки, min-max | 25-65 мм |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Ступені висоти стрижки | 3 |
| Регулювання висоти | синхронне |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Немає |
| LED-підсвітка | Немає |
| Мульчування | Без мульчування |
| Боковий викид | Немає |
| Індикатор заповнення | Так |
| Регулювання ручки | Так |
| Оберти двигуна | Немає даних |
| Потужність двигуна (к.с) | 1.6 к.с |
| Живлення | Від мережі 230 В |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Площа прибирання | 300 кв.м |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Німеччина |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 225 ₴
