Огляд Насос занурювальний Procraft PN17 (000017)
Дренажно-фекальний насос Procraft PN17 - це якісний занурювальний насос, який використовується для переміщення брудних вод з частинками до 35 мм з різних побутових та промислових об'єктів, включаючи приватні будинки, сільськогосподарські угіддя та будівельні майданчики. Цей насос має досить потужний електродвигун, завдяки чому оператор може досягти максимальної ефективності роботи: 7500 л/година. Також варто відзначити, що максимальний напір у насоса дорівнює 5 метрів і максимальна глибина, на яку можна помістити насос, також 5 метрів. максимальна температура навколишнього середовища, за якої можна використовувати цей інструмент: 35 °C; невелика вага пристрою, що становить лише 3,75 кг, завдяки чому можна комфортно переносити апарат із місця на місце; міцний корпус захищає пристрій від поломок під час падіння. Насос Procraft PN17 виконаний з високоякісних матеріалів, тому він здатний працювати тривалий час, без поломок. Так, ви можете придбати пристрій один раз і використовувати його кілька років. Довжина кабелю у насоса - 10 метрів, що дуже комфортно, коли є необхідність використовувати апарат далеко від електромережі. Якщо ви знаходитеся в пошуку якісного апарату, який ви могли б застосовувати в різних обставинах, то ми радимо вам звернути свою увагу на модель Procraft PN17. Це простий у використанні пристрій, який має високий термін експлуатації та легку логіку роботи.
Характеристики
Основні |
|
| Вид | Дренажно-фекальний |
| Призначення | |
| Тип установки | Погружний |
| Продуктивність | 7500 л/год |
| Висота напору | 5 м |
| Частота току | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220 / 240 В |
| Діаметр патрубка | 1" x 1 1/4" x 1 1/2" |
| Максимальний розмір часток у воді | 35 мм |
| Потужність двигуна | 400 Вт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
- Ціна: 1 600 ₴




