Огляд Шурупокрутт Procraft PA12DFR Universal
Procraft PA12DFR Universal – інструмент з високою надійністю, який призначений для вкручування або викручування кріпильних елементів, таких як дюбелі, шурупи та гвинти. Можна використовувати його для свердління отворів. Дванадцятивольтовий акумулятор є недорогим і зручним варіантом інструменту, за допомогою якого можна виконувати побутовий ремонт середньої складності, якщо поблизу немає джерел живлення. Модель оснащена патроном швидкозатискного типу, який забезпечує максимум зручностей при заміні біт та свердел. Разом з акумулятором вага приладу становить 2 кг, можна утримувати його під час роботи однією рукою. 19 ступенів моменту, що крутить, забезпечують можливість вибору оптимального робочого режиму. Пристрій доповнений ударостійким корпусом, який дозволяє продовжити термін роботи інструменту навіть за складних умов роботи. В інструменті є вбудоване підсвічування, яке забезпечує зручність роботи при слабкому освітленні.
Характеристики
Основні |
|
| Тип пристрою | Шурупокрут |
| Живлення | Акумулятор Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Клас | Побутові |
| Потужність | Не вказано виробником |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Ємність акумулятора, А/год | 2 А/год |
| Обертаючий момент | 22 Нм |
| Режим роботи | Безударний |
| Швидкість обертання, об/хв | 1200 |
| Патрон | швидкозатискний та шестигранник |
| Діаметр патрону | 10 мм |
| Призначення | |
| Реверс | Є |
| Підсвітка | Немає |
| Особливості | Змінний патрон |
| Led-підсвічування | LED |
| Вага | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Шурупокрут Акумулятор 2 шт Зарядний пристрій 1 шт Посібник з експлуатації |
Гарантія |
|
| Гарантія | 3 роки |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 1 700 ₴




