Характеристики та опис
Основні
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
Габаритні розміри
| Вага | 2 кг |
|---|
Максимальний діаметр свердління
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
|---|---|
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Живлення
| Споживана потужність | 450 Вт |
|---|
Додаткові функції
| Реверс | Так |
|---|---|
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
Комплектація
| Тип упаковки | Паперова коробка |
|---|
Дриль Procraft PS800 PRO– це компактний та зручний інструмент для проведення робіт по свердлінню в найрізноманітніших матеріалах. Дана модель оснащена зручним швидкозажимним патроном 10 мм та має потужність 450 Вт, швидкість обертання 0-1150 об/хвилину. Сфера застосування досить широка, від ремонту до будівництва, а також столярному та меблевому виробництві. Компактні розміри, не велика вага, ергономічний дизайн дозволяють працювати тривалий термін без втоми.
ОСОБЛИВОСТІ:
- металевий корпус редуктора;
- знижена кількість обертів;
- можливість використання в якості шуруповерта;
- сучасний ергономічний дизайн;
- кнопка фіксації для роботи у безперервному режимі;
- вбудований електронний регулятор частоти обертання;
- перемикач напряму обертання;
- зачіп, що дозволяє вішати дриль за поясний ремінь.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Швидкість обертання, об/хв: 0-1150
- Тип патрона: швидкозатискний
- Діаметр патрона, мм: 10
- Потужність, Вт: 450
- Макс. діаметр свердління у дереві, мм: 25
- Макс. діаметр свердління в сталі, мм: 10
- Вага, кг: 2
- Гарантія, міс: 24
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- дриль Procraft PS700;
- запасні щітки;
- картонна упаковка;
- інструкція та гарантійний талон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴





