Опис Зарядний пристрій для акумулятора Bosch GAL 18V-40 Professional (1600A019RJ)
Конструктивні особливості:
- Компактність: завдяки сучасній конструкції акумулятор вирізняється надзвичайною компактністю.
- Оптимізована швидкість заряджання: оптимізована швидкість заряджання компактних акумуляторів 18 В — акумулятор 18 B 2.0 Аh заряджається за 36 хвилин на 80%.
- Професійна система 18V: повна сумісність із будь-якими акумуляторами професійної системи 18 В від Bosch.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — Німеччина
- Країна походження — Китай
- Виробник — Bosch
- Тип — зарядний пристрій
- Живлення — від мережі 220 В/50 — 60 Гц
- Тип заряджуваних акумуляторів — Li-Ion
- Кількість портів — 1 (слайдер)
- Мінімальна напруга — 14.4 В
- Максимальна напруга — 18.0 В
- Сила тока – 4.0 А
- Світлова індикація — є
- Час заряджання за ємності акумулятора 2.0 Ah (80%/100%) — приблизно 24/35 хв.
- Час заряджання за ємності акумулятора 3.0 Ah (80%/100%) — приблизно 36/50 хв.
- Час заряджання за ємності акумулятора 4.0 Ah (80%/100%) — приблизно 48/65 хв.
- Час заряджання за ємності акумулятора 5.0 Ah (80%/100%) — приблизно 60/70 хв.
- Час заряджання за ємності акумулятора 6.0 Ah (80%/100%) — приблизно 72/95 хв.
- Час заряджання акумулятора ProCORE18V 4.0 Ah (80%/100%) — приблизно 48/65 хв.
- Час заряджання акумулятора ProCORE18V 8.0 Ah (80%/100%) — приблизно 113/124 хв.
- Час заряджання акумулятора ProCORE18V 12.0 Ah (80%/100%) — приблизно 162/172 хв.
- Матеріал корпусу — пластик
- Колір чорний
- Габаритні розміри: 255х165х110 мм
- Вага — 1.0 кг
Комплект постачання:
- Зарядний пристрій для акумулятора Bosch GAL 18V-40 Professional
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Постачається в картонній коробці
Характеристики Зарядний пристрій для акумулятора Bosch GAL 18V-40 Professional (1600A019RJ)
| Габарити | 255х165х110 мм |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Вага | 1.0 кг |
| Індикація заряджання | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 12 Агод |
| Напруга акумулятора | 14.4 В, 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Країна торгової марки | Германия |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Зарядний пристрій для акумулятора Bosch GAL 18V-40 Professional (1600A019RJ)
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴
