
Детектор безконтактного виявлення прихованої проводини 70 мм Bosch, шукач прихованого проведення та металу професійний, LZI
2 400 ₴
- В наявності
- Код: 2400
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
арактеристики та опис
Основні атрибути
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Малайзія |
| Автоматичне відключення | 10 хв |
| Стан | Новий |
Загальні
| Вага | 0.15 г |
|---|
Глибина виявлення
| Виявлення проводки під напругою | 50 мм |
|---|---|
| Виявлення кольорових металів | 60 мм |
| Виявлення чорних металів | 70 мм |
Користувальницькі характеристики
| Тип призначення | Детектор безконтактного виявлення прихованої проводини 70 мм Bosch, шукач прихованого проведення та металу професійний, LZI |
|---|
Детектор безконтактного виявлення прихованої проводини 70 мм Bosch, шукач прихованого проведення та металу професійний, LZI
Детектор прихованого проведення Bosch призначений для виявлення як залізнистих металів (наприклад, армованої сталі) і кольорових металів, що не містять заліза (наприклад міді), так і для виявлення елементів електропроводини в стінах, стелі та підлозі. Триколірний індикатор, що дублюється звуковим сигналом, допоможе безпомилково вибрати місце для свердління. Простий у використанні, керується за допомогою однієї кнопки, легкий і зручний у роботі.
- Надійне визначення електропроводки та металевих об'єктів
- Світлодіод у колірній сигнальній системі (світлофор) показує, де можна свердлити
- Інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою всього однієї кнопки
- Автоматичне калібрування
- Звуковий попереджувальний сигнал
- М'яка накладка
Характеристики:
- Автоматика вимкнення — 10 хв
- Вага — 0,15 кг
- Гарантія — 24 міс
- Глибина пошуку проведення — 50 мм
- Глибина пошуку кольорового металу — 60 мм
- Глибина пошуку чорного металу — 70 мм
- Виявлення матеріали — Чорні та кольорові метали, електропровідка
- Робочий діапазон — 0,07 м
- Тип інструмента — Детектор прихованого проведення
- Елементи живлення - 3 x 1,5 В LR03 (AAA)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴

