Характеристики та опис
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
Опис полірувальної машини P 16-180 С Forte
Полірувальна машина P 16-180 С Forte — це потужний, легкий і зручний побутовий інструмент для всіх видів домашніх робіт. Зручна у використанні як для лівші, так і для правші. Додаткове руків'я та зовсім невелика вага зроблять тривалу роботу з інструментом максимально комфортною.
Регулювання захисного кожуха без інструменту, код захисного кожуха запобігає неправильному монтажу. Шліфмашина обладнана додатковими вентиляційними отворами для зон, які найбільше нагріваються, для високої стійкості до навантажень і збільшення терміну експлуатації.
Особливості:
- Гумова тарілчаста шліфпідошва — для складних полірувальних і шліфувальних робіт.
- Зручний дизайн задньої ручки — для комфортного використання і кращого керування.
- D-подібна ручка — для зручної роботи в різних робочих позиціях.
- Кнопка блокування шпинделя дає змогу швидко та легко міняти диски.
- Запобіжник випадкового увімкнення — кнопка запуску заблокована доти, поки не буде затиснутий запобіжник випадкового ввімкнення.
Характеристики
Блокування кнопки увімкнення - Так
Вага - 4 кг
Виробник - Forte
Гарантія - 1 рік
Діаметр диска - 180 мм
Кількість оборотів - 300-3000 об/хв
Комплектація - Захисний кожух- Бічна ручка- Інструкція із застосування- Гарантійний талон
Країна походження - Китай
Напруга - 220В
Плавний запуск - Ні
Потужність - 1600 Вт
Різьблення шпинделя - М14
Регулювання швидкості обертання - Ні
Тип - Полірувальна
Тип живлення - Мережа
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 2 500 ₴



