Характеристики та опис
Основні
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Додаткові функції
| Регулювання кількості обертів | Так |
|---|---|
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
Комплектація
| Кейс в комплекті | Ні |
|---|---|
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
Характеристики
-
Число оборотів холостого ходу: 0-3500/5500/8500 об/хв
-
Номінальна напруга: 20 В
-
Плавний пуск: Є
-
Різьба шпинделя: М14
-
Регулювання оборотів: Електронна
-
Діаметр диска: 125 мм
-
Стабілізація оборотів: Є
-
Рівень захисту: IPX0
-
Двигун: Безщітковий
-
Kick back control: Є
Комплектація
-
Інструкція з експлуатації: Є
-
Акумулятор: Немає
-
Додаткова рукоять: Є
-
Зарядний пристрій: Немає
-
Захисний кожух: Є
-
Ключ для зміни оснащення: Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴







