Акумуляторна мініпила Procraft PKA46 (2 акб) Кейс
Акумуляторна мініпилка Procraft PKA46 — це унікальна компактна модель, яка використовується в саду, на пікніках або будівництві. Ее невелика вага(комплект 2.8 кг) и компактні розміридають змогу працювати в найнезручніших місцях.
Ланцюгова пила обладнана безщітковим двигуном і живиться від двох потужних акумуляторів 20 В 2 А·год. Надійність, висока продуктивність і тривалий час експлуатації забезпечуються також плавним запуском и напівавтоматичної подавання оливи для змащення пиляльної гарнітури. До комплекту входять 2 шини (6″ и 8″) и 2 ланцюги.
Додаткові особливості: безключове натягування ланцюга и принцип уніфікації(акумулятор і зарядка підходить на лінійку інструментів від ТМ "PROCRAFT".
Технічні характеристики
| Гарантія | 36 місяців |
| Родина бренда | Германия |
| Країна виробник | Китай |
| Двигун | Безщітковий |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Число обертів холостого ходу | 4600 об./хв |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 6 м/с |
| Довжина шини | 6", 8" (152 мм/203 мм) |
| Крок ланцюга | 1/4 '' |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,1 мм |
| Мастило ланцюга | Напівавтоматична |
| Натягування ланцюга | Безключова |
| Вага | Уся комплектація — 2.8 кг |
| Клас захисту | III |
| Рівень звукового тиску | LpA = 80 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м/с2 | 4,178 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
Комплектація
| Акумуляторна мініпилка Procraft PKA46 | 1 шт. |
| Акумулятор | 2 шт – 20В; 2 А·год |
| Зарядний пристрій | Штекерне — 1 шт. 1 А |
| Шина | 2 шт (6" і 8") |
| Цепь | 2 шт |
| Кейс | Є |
| Посібник з експлуатації Є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴






