GTM FLC18/50 – професійний ліхтарик призначений для стаціонарного використання. Ця модель має широкий спектр застосування: будівництво, автосервіс, монтажні роботи. Ліхтарик здатний працювати від акумуляторів GTM 18 V. Основні переваги GTM FLC18/50: Яскраві світлодіоди з потужністю 50 Вт. нахилу
Зручна рукоятка
Комплектація:
Ліхтар GTM FLC18/50
Інструкція з експлуатації
Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Вага | 1.2 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити | 230x180x150 мм |
| Матеріал | Пластик, Сталь |
| Потужність | 50 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Кількість ламп | 100 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 493,66 ₴


