Ширина стругання до 260мм.
Товщина шару, що знімається за один прохід до 3мм в режимі фугування, до 3мм в режимі рейсмусу,
Діаметр підключення до системи аспірації 100мм ,
Асинхронний двигун,
Вага нетто 69,5кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Довжина заготівлі | 1100 мм |
| Ширина заготовки | 620 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Максимальна швидкість подачі | 0.5 м/сек |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 996 ₴









