GTM AC20(HTA20) – професійне обладнання, призначене для переміщення вантажів вагою до 2 т на складах, магазинах та виробництвах. Відрізняється посиленою конструкцією, що дозволяє надійно працювати протягом усього терміну експлуатації. Укорочена довжина вил до 80 см дозволяє працювати в обмеженому просторі, не побоюючись зачепити полиці. Колеса в цій моделі збільшені в розмірі, що дозволяє працювати з великим навантаженням. вил
550 мм — ширина вил
85 мм - мінімальна висота підйому
200 мм - максимальна висота підйому
Колеса виготовлені><0>2 збільшений розмір передніх коліс
80*70 мм - збільшений розмір задніх коліс
поверхнеюПідвищена міцність конструкції
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Гідравлічна рокла GTM AC20(H
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Мінімальна висота підйому | 2 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 85 мм |
| Власна вага | 60 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Вантажність | 2000 кг |
| Висота підіймання | 0.2 м |
| Довжина вил | 0.8 м |
| Механізм підйому | Ручний |
| Стан товару | Новий |
| Ширина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 800 ₴


