GTM LT-19ME - потужне електричне миття без функції підігріву з максимальним робочим тиском 180 бар і продуктивністю до 660 л/год і двигуном, що працює від переживання 220В. Призначена для напівпрофесійного використання та миття забрудненої техніки, автомобілів, велосипедів, доріжок, фасадів будівель, приміщень, парканів та різних інструментів. Дана модель має вбудований високопродуктивний безщітковий двигун з великим робочим ресурсом. циліндрів
150 бар - номінальний тиск води на виході
180 бар - максимальний тиск води на виході
660 л/год - максимальне споживання води під час роботи
Термозахист двигуна
мЗахист корпусу за стандартом IPx5
Турбонасадка
Шланг з фільтром грубого очищення для забору води з ємностей
Інструкція
Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Максимальна продуктивність | 660 л/год |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 600 ₴




