Опис
Самовсмоктуючий насос Pedrollo JSWm 2AX (1,1 кВт). Напір до 58 м., продуктивність до 70 л/хв. (4.2 м³/год.).
Експлуатаційні обмеження
- Манометрична висота всмоктування до 9м.
- Температура рідини від -10 °C до + 40 °C
- Температура навколишнього середовища до +40 °C
- Максимальний тиск у корпусі насоса - 6 бар
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
Конструктивні характеристики
- Корпус насоса - Чавун
- Фланець - Нержавіюча сталь AISI 304
- Ежектор в сборі - Noryl FE1520PW
- Робоче колесо - Технополімер
- Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 431
- Механічне ущільнення - AR-14, вал Ø 14 мм ( Кераміка-Графіт-NBR )
- Підшипники - 6203 ZZ / 6203 ZZ
- Конденсатор - 25 МкФ
- Електродвигун - Однофазний 230B - 50 Гц з тепловим захистом ( Ступінь захисту: IP X4 ) , ізоляція: клас F
Розміри та вага
- Патрубки - DN1 - 1" / DN2 - 1"
- Вага – 14.7 кг
Характеристики
Тип Двигун- Однофазний 230B - 50 Гц з тепловим захистом, вбудованим в обмотку.
- Італія
- 70 л/хв
- 1.1 кВт
- Стан - Новий
- 14.7 кг
- Італія
- 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 58 м |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴

