Насос Pedrollo JSWm 1AX для побутового водопостачання та поливу. Корпус насоса із чавуну забезпечує довговічну роботу. Насос застосовується для подачі води зі свердловини або колодязя у приватному будинку на дачі. Автоматичне водопостачання забезпечується встановленням комплекту автоматики та гідроакумулятора. Насос Pedrollo JSWm – це самовсмоктувальний насос, що піднімає воду з глибини до 9 м. Італійська якість перевірена часом, надійність та простота в експлуатації.
Експлуатаційні обмеження
- Манометрична висота всмоктування до 9м.
- Температура рідини від -10 °C до + 40 °C
- Температура навколишнього середовища до +40 °C
- Максимальний тиск у корпусі насоса - 6 бар
- Тривалий режим роботи електродвигуна S1
Конструктивні характеристики
- Корпус насоса - Чавун
- Фланець - Нержавіюча сталь AISI 304
- Ежектор в сборі - Noryl FE1520PW
- Робоче колесо - Технополімер
- Вал двигуна - Нержавіюча сталь AISI 431
- Механічне ущільнення - AR-12, вал Ø 12мм ( Кераміка-Графіт-NBR )
- Підшипники - 6201 ZZ / 6201 ZZ
- Конденсатор - 14 МкФ
- Електродвигун - Однофазний 230B - 50 Гц з тепловим захистом ( Ступінь захисту: IP X4 ) , ізоляція: клас F
Розміри та вага
- Патрубки - DN1 - 1" / DN2 - 1"
- Вага – 10.7 кг
Характеристики
Тип Двигун- Однофазний 230B - 50 Гц з тепловим захистом, вбудованим в обмотку.
- Італія
- 60 л/хв
- 0.55 кВт
- Стан - Новий
- 10.7 кг
- Італія
- 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 48 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴

