Болгарка з короткою ручкою Riber-Profi WS 10-125 заявленою потужністю 1000 Вт, використовується з колами діаметром 125 мм.
Обертання досягають 11000 об/хв, регулювання оборотів немає.
Додаткова рукоятка встановлюється у двох положеннях на корпусі редуктора. Кнопка увімкнення з фіксацією.
Вага болгарки – 2 кг. У комплекті додаються запасні щітки та ключ для зміни оснастки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riber-Profi |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴
